Aktuality školy

Noema ocenila aktivní žáky Múzické školy

čtvrtek 12. listopad 2015

img 7013 hKaždé dva roky oceňuje sdružení Noema, spolek, který sdružuje rodiče, přátele a kamarády Múzické školy, nejaktivnější žáky této mimořádné školy - za vynikající reprezentaci školy na koncertech, festivalech, soutěžích, přehlídkách a výstavách. Letos byly ceny Noemy předány v pátek 6. listopadu 2015 v koncertním sále Múzické školy.

Cenu Noemy letos získalo 19 nejaktivnějších posluchačů a také tři skupiny skupiny (taneční kroužek, hudební divadlo a projekt Eia Gaia!). Všichni byli oceněni diplomem a keramickou plaketou, kterou vytvořila Zuzana Horkelová, která v naší škole učí keramiku.

Za obětavost a pomoc druhým byli oceněni rovněž osmiletý Marián Jankovský a dvě dospělé dámy -  Diana Svobodová a Jana Šrámková.

"Vzhledem k tomu, že v Múzické škole se v tomto školním roce vzdělává již více než 500 žáků, jde skutečně o prestižní ocenění," je přesvědčena předsedkyně Noemy Marie Helebrandová. "Ocenili jsme děti i dospělé, zdravé i handicapované."
Slavnostní koncert spojený s udělováním cen uváděly Marie Helebrandová a Iva Kopečná. Více fotografií z této slavnosti najdete zde

Foto: Petr Lukáč

img 7000 h