Aktuality školy

Koncert Všechny barvy duhy letos s Michalem Hrůzou a jeho kapelou

pátek 10. listopad 2017

vbd2 poutakMichal Hrůza a jeho kapela se stali hlavními hosty jedenáctého ročníku koncertního festivalu Všechny barvy duhy, jehož pořadatelem je ostravský Čtyřlístek – centrum pro osoby se zdravotním postižením. A jako každý rok i letos mezi účinkujícími vystoupili také žáci a posluchači Múzické školy.

Ve spolupráci s profesionálními umělci na těchto koncertech představuje ostravský Čtyřlístek hudebně, tanečně i pěvecky nadané lidi se zdravotním postižením. Múzickou školu reprezentovali Anička Opartyová, která si zazpívala s Michalem Hrůzou, Adam Olšaník, který okouzlil přítomné zpěvem a suverénním vystupováním za klavírního doprovodu své paní učitelky Miroslavy Vavrušové. Na hru Silvinky Kielarové na zobcovou flétnu zatančili posluchači třídy Svatopluka Vavruši. Na pódium Národního divadla moravskoslezského vystoupil také Martin Havel (klávesy), kterého doprovodil na klavír jeho učitel Mikuláš Ďurko.

Letošní jedenáctý ročník koncertu Všechny barvy duhy se uskutečnil pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje, prof. Ing. Ivo Vondráka, CSc., a náměstka primátora statutárního města Ostravy Mgr. Michala Mariánka.


Fotoreportáž Petra Lukáče najdete zde, fotoreportáž Wernera Ullmanna zde.